ProBook 440

Laptopy w XXI wieku bez wątpienia stały się urządzeniami, które wykorzystuje się pod różnymi kątami. Jednak znajdują one swoje zastosowanie przede wszystkim w pracy. To zdecydowanie świetne narzędzie pracy, które wykorzystuje się w praktycznie każdym zakładzie pracy oraz przez samych przedsiębiorców. Przykładem idealnego sprzętu sprawdzającego się w tej materii jest HP ProBook 440. Czym odznacza się ten laptop?

Podzespoły i wydajność

Laptopy w XXI wieku bez wątpienia stały się urządzeniami, które wykorzystuje się pod różnymi kątamiZdecydowanie najmocniejszą stroną HP ProBook 440 jest jego ponadprzeciętna wydajność, która związana jest bezpośrednio z odpowiedniej klasy komponentami, które to decydują właśnie o tym aspekcie. Na pokładzie urządzenia odnajdziemy przede wszystkim wydajny procesor z serii Intel Core i5 8265U, który posiada cztery rdzenie. Ich taktowanie podstawowe to zaledwie 1,6 GHz, jednakże podczas obciążenia wartość ta wzrasta do nawet 3,9 GHz.

W przypadku tego procesora mamy do czynienia z modelem niskonapięciowym, który swoją moc ujawnia właśnie podczas bardziej wymagających zadań. Ten typ procesora ma również jedną ogromną zaletę. Jego pobory energii w trakcie spokojnej pracy są niewielkie co przekłada się bezpośrednio na dłuższy czas pracy na baterii. To istotne szczególnie dla osób będących wiele godzin poza domem i dostępem do gniazdka.
W laptopie HP ProBook 440 znajdziemy także standardowo 8 GB pamięci RAM typu DDR4, które są aktualnie najlepszymi na rynku. Dzięki dostępowi do wolnego banku pamięci mamy możliwość rozszerzyć owy podzespół o kolejną kość. Bez cienia wątpliwości ten laptop biznesowy idealnie spisuje się pod katem wydajnościowym.

Podsumowanie

Reasumując, HP ProBook 440 jest świetnym przykładem urządzenia biznesowego cechujący się ponadprzeciętną wydajnością, a także eleganckim designem i spasowaniem wszelkich elementów.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com